Data dodania: 30 Kwiecień 2018 r.

Klienci Banku Spółdzielczego w Świerklańcu już nie musza brac portfela na zakupy!

Zależy Ci na bezpieczeństwie? Cenisz sobie szybkość i wygodę? Korzystasz z Internetu w telefonie?

Płać telefonem jak kartą!
Szanowni Klienci! Uprzejmie informujemy o wdrożeniu nowej wersji aplikacji Planet Mobile, umożliwiającej dodawanie oraz przechowywanie kart płatniczych w telefonie. Zaktualizowana aplikacja umożliwia wygodne dokonywanie płatności zbliżeniowych telefonem za zakupy w sklepie, tak jak zwykłą kartą zbliżeniową. Umożliwia ponadto dodanie, modyfikację a także usunięcie karty
z portfela Google Pay, aktywację nowej karty bez konieczności kontaktowania się z Infolinią, czasowe blokowanie oraz zastrzeganie kart, aktywację zabezpieczenia 3D Secure, zmianę kodu PIN, włączanie lub wyłączanie funkcji zbliżeniowej na plastiku czy zarządzanie limitami transakcyjnymi. Planet Mobile zawiera również funkcję umożliwiającą analizę historii transakcji z trzech ostatnich miesięcy, wyszukiwarkę bankomatów wraz z nawigacją oraz filtrowaniem na bankomaty bezprowizyjne i prowizyjne.

Informacja dla Klientów korzystających obecnie z Aplikacji HCE –  Aplikacja działać będzie jeszcze do końca 2018 roku, konieczne jest jej odinstalowanie i zainstalowanie nowej aplikacji „Planet Mobile”.
Zachęcamy do korzystania z aplikacji Planet Mobile!

Proces uruchomienia aplikacji jest szybki i prosty:
1. Ściągnij i zainstaluj aplikację Planet Mobile na telefonie - wymagany telefon z systemem Android.   4.4 lub wyższy. W celu wykonywania płatności mobilnych urządzenie musi posiadać technologię NFC. Wystarczy pobrać i zainstalować na swoim telefonie bezpłatną aplikację dostępną w Google Play lub AppStore – nie należy pobierać aplikacji na urządzenie z innych witryn i źródeł.
2. Wprowadź w telefonie kod aktywacyjny wygenerowany na portalu www.kartosfera.pl
3. Utwórz własny kod dostępu i zaloguj się do aplikacji.
4. Wybierz przycisk Dodaj do GPay znajdujący się pod wizerunkiem karty, którą chcesz dodać do płatności mobilnych. Na etapie dodawania karty do płatności mobilnych zaakceptuj Regulaminu korzystania z kart Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. w ramach Google Pay jak również zgody formalne i warunki korzystania z usługi przedstawione podczas dodawania karty do Google Pay.
5. W trakcie dodawania karty do płatności mobilnych aplikacja może poprosić o zmianę ustawień systemu Android dla płatności NFC, w sekcji "Dotknij i zapłać" na Google Pay.
6. Gotowe! Korzystaj i ciesz się z płatności mobilnych oraz pozostałych możliwości jakie daje Ci aplikacja Planet Mobile.

Najważniejsze informacje o aplikacji Planet Mobile można znaleźć tutaj.

Zobacz wszystkie aktualności

Kursy walut

Stan na dzień: 23. 05. 2019 r.
Euro ( EUR )
Skup 4.2097 PLN
Sprzedaż 4.4104 PLN
$ Dolar amerykański ( USD )
Skup 3.7815 PLN
Sprzedaż 3.9621 PLN
Kalkulator
SWIFT: POLUPLPR