Bankowość elektroniczna

 

 

SMS Banking to wygodny dla Klienta sposób otrzymywania z Banku informacji o saldzie i operacjach na rachunkach za pośrednictwem telefonu komórkowego.
Usługa SMS Banking umożliwia szybką komunikację Klienta z Bankiem w obu kierunkach:
- automatycznie - wysyłane są wiadomości informujące Klienta m.in. o: zmianie salda rachunku, saldzie na początek dnia, otrzymaniu wpłaty, terminie spłaty raty kredytu, terminie zapadalności lokaty, blokadach kartowych;
- na żądanie Klienta - w odpowiedzi na konkretne zapytanie Bank przesyła zwrotny SMS z żądanymi informacjami.

Aby uzyskać dostęp do usługi SMS Banking wystarczy posiadać rachunek w Banku Spółdzielczym w Świerklańcu oraz wypełnić i złożyć w Banku wniosek o aktywację usługi SMS Banking.

Wiadomość SMS powinna zostać wysłana na numer 3838 i powinna zawierać treść:
<PREFIX BANKU><SPACJA><modulo>#<PIN>#ZAPYTANIE

PREFIX BANKU: 8467

Lista dostępnych zapytań:
S  wolne środki/ saldo wszystkich rachunków
SB  wolne środki rachunków bieżących
SK  salda rachunków kredytowych
ST  salda rachunków terminowych
SR#<NRB> wolne środki/saldo wybranego rachunku
W  operacje wszystkich rachunków
WB  operacje rachunków bieżących
WK  operacje rachunków kredytowych
WT  operacje rachunków terminowych
WR#<NRB> ostatnie operacje wybranego rachunku
aktualny-<PIN>#P#nowy-<PIN>  zmiana hasła PIN
 

 

 

Zarządzanie finansami firmy bez wychodzenia z domu lub biura?
Teraz jest to możliwe dzięki ofercie wygodnej bankowości elektronicznej, zapewniającej swobodny i bezpieczny dostęp do rachunków firm, instytucji, rolników i jednostek budżetowych, przy jednoczesnej gwarancji najwyższego poziomu bezpieczeństwa danych i zasobów finansowych, pozwalającej przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z dowolnego miejsca na świecie na dokonywanie transakcji z partnerami biznesowymi.

Nowoczesny systemem bankowości internetowej ułatwia zarządzanie środkami finansowymi także w dużej firmie, jego funkcjonalność jest dostosowana również do potrzeb Klienta korporacyjnego – umożliwia zdefiniowanie różnych poziomów uprawnień i nadanie użytkownikom praw dostępu do różnych informacji w zależności od decyzji posiadacza rachunku.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkie transakcje wykonywane w systemie bankowości elektronicznej wymagają autoryzacji. W zależności od Państwa preferencji dostępne są trzy sposoby autoryzacji operacji hasła jednorazowego: lista haseł jednorazowych, komunikat SMS lub podpis kwalifikowany. Przypominamy, że dla ochrony środków na rachunku hasło dostępu i kody służące do autoryzacji należy chronić przed dostępem osób niepowołanych.

Kursy walut

Stan na dzień: 19. 04. 2019 r.
Euro ( EUR )
Skup 4.1794 PLN
Sprzedaż 4.3792 PLN
$ Dolar amerykański ( USD )
Skup 3.7157 PLN
Sprzedaż 3.8937 PLN
Kalkulator
SWIFT: POLUPLPR