Terminale POS

Bank, we współpracy ze spółką ITCARD S.A., oferuje swoim Klientom kompleksowe rozwiązania dla szybkiej, bezpiecznej i ekonomicznej akceptacji kart płatniczych Visa i MasterCard w terminalach POS, w ramach nowoczesnej sieci terminali płatniczych Planet Pay. Terminale obsługują płatności zbliżeniowe oraz posiadają wszystkie wymagane przez organizacje płatnicze certyfikaty bezpieczeństwa.

W ofercie dostępny jest pełen wachlarz usług dodatkowych, takich jak:
CASH BACK
Cash Back jest usługą, dzięki której posiadacz karty może przy okazji dokonania transakcji swobodnie wypłacać do 500 zł). Od każdej takiej transakcji Akceptant otrzymuje ustaloną prowizję. Usługa ta sprawia, że klient chętniej dokonuje zakupów, łącząc je z możliwością wypłaty dowolnej kwoty gotówki do 500 zł.
LOGO NA TERMINALU I WYDRUKU
Usługa pozwala na umieszczenie logo firmy Akceptanta na każdym wydruku z terminala POS. Dodatkowo istnieje możliwość umieszczenia logo na wyświetlaczu terminala. Zachęcamy do skorzystania z tej darmowej możliwości promocji swojej marki.
DOŁADOWANIA GSM
Prepaid GSM - doładowania telefoniczne są udostępniane do sprzedaży w terminalu płatniczym. Oferujemy sprzedaż kodów prepaid wszystkich znaczących operatorów telefonicznych na rynku takich jak Plus, Orange, T-mobile, Virgin Mobile, Heyah czy Lyca Mobile.
DCC
Dynamic Currency Conversion to nowoczesna usługa to nowoczesna usługa pozwalająca obcokrajowcom na dokonywanie płatności w walucie rachunku. Podczas realizacji transakcji w punkcie handlowo-usługowym, Klient ma możliwość zapłaty w PLN bądź w swojej walucie.

Zapraszamy do placówek Banku - pracownicy Banku przedstawią Państwu szczegóły oferty!

Kursy walut

Stan na dzień: 19. 04. 2019 r.
Euro ( EUR )
Skup 4.1794 PLN
Sprzedaż 4.3792 PLN
$ Dolar amerykański ( USD )
Skup 3.7157 PLN
Sprzedaż 3.8937 PLN
Kalkulator
SWIFT: POLUPLPR