Portal zakupowy Planet Plus

Sprawdź jak łatwo możesz oszczędzać! Planet Plus – nagradzanie za kupowanie.

Udostępniamy Państwu nowoczesne narzędzie, które pozwoli w prosty sposób oszczędzać środki podczas zakupów w Internecie. Planet Plus – to najnowocześniejsza, a zarazem najszybciej rozwijająca się platforma zakupowa w Polsce, za pomocą której możecie Państwo dokonywać zakupów w ponad 500 sklepach internetowych wykorzystując bogatą ofertę zniżek i promocji wielu znanych marek.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy się bezpłatnie zarejestrować i w prosty sposób otrzymać pieniądze na dalsze zakupy, ponieważ za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem Portalu zakupowego, użytkownicy otrzymują zwrot części środków. Korzyści będą naliczane przy każdych zakupach przez Portal, a Użytkownik sam zdecyduje o tym, kiedy wypłacić zaoszczędzone środki ze swojego konta Cashback.  Ponadto będzie na bieżąco będzie informowany o promocjach, zniżkach i rabatach.

Co należy zrobić?
• zalogować się na portalu
• wybrać sklep
• dokonać zakupu bezpośrednio na stronie sklepu, korzystając z promocji i rabatów
• zwrot określonej kwoty za zakupy pojawi się na Twoim koncie Cashback*
• wypłata Cashback jest możliwa, gdy uzbierana kwota wyniesie przynajmniej 20 zł i jest bezpłatna! Wypłata Twoich oszczędności (Cashback) zostanie zrealizowana do 5 dnia pracującego  następnego miesiąca.
Szczegółowy opis dostępny pod linkiem: https://www.planetplus.pl/jak-to-dziala

Zachęcamy również do obejrzenia krótkiego filmiku o portalu PlanetPlus: https://www.youtube.com/watch?v=pU787hyzFgc

Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne. Zapraszamy do zapoznania się z portalem i do rejestracji – Portal dostępny jest pod adresem: http://www.planetplus.pl

* Jednocześnie Bank Spółdzielczy w Świerklańcu oświadcza, iż nie ponosi odpowiedzialności za realizację zobowiązań Planet Plus i IT Card z tytułu zapłaty gotówki na konto Klienta i realizowanej przez Planet Plus promocji.

Kursy walut

Stan na dzień: 19. 04. 2019 r.
Euro ( EUR )
Skup 4.1794 PLN
Sprzedaż 4.3792 PLN
$ Dolar amerykański ( USD )
Skup 3.7157 PLN
Sprzedaż 3.8937 PLN
Kalkulator
SWIFT: POLUPLPR